• +90(212) 6207528

  • info@bluekonveyor.com

  • Pazartesi - Cuma : 08.00 - 18.00

Hakkımızda


Biz Kimiz?


Blue konveyor, yılların verdiği tecrübe ile uzun zamandır konveyor bant sistemleri üzerine çalışmalar ve geliştirmeler yapan köklü bir istanbul firmasıdır. çalışmalarımızda esas olan ve bizim için herşeyden önce baskın gelen müşteri memnuniyetidir. Yaptığımız işlerde ve referanslarımızda, oluşturduğumuz projelerde mutlu müşterileri görmekten bizde mutlu oluyoruz.

Küçük bir işletme olarak hayata göz açan Bluekonveyor, Şimdilerde ise sürekli gelişen ve sürekli kendini geliştiren bir firma olarak İstanbulda ve Tüm Türkiye Genelinde sistematik olarak çlışıyoruz. Faaliyetlerimiz alanında yaptıklarımızın güvencesi olarak ismimizi kullanıyoruz.

Bluekonveyor Demek, Alanında uzmanlar tarafından geliştirilmiş konveyor bant üzerine kalite üreten bir geniş aile demektir. Kalite bakımından sistemi elimizde tutma açısına bakarak, Ar-Ge bölümümüz ile sizlere yeni yeni ürünler de çıkartmaktayız.

Endüstriyel alanda üretim yapan tesisimiz ile istihdam ve iş gücü sağlayarak ve yurt dışı politikaları izleyerek ihracat yapmak üzere geliştirdiğimiz alt yapı sayesinde, dünya genelinde binlerce mutlu müşteriye sahibiz.

Ahmet Cimbaroğlu